Буртовий Анатолій Миколайович  — український живописець і графік, Член національної спілки художників України з 1993-го року, Заслужений художник України з 2015-го року. Анатолій Миколайович народився 1961-го року в с. Гулі  Київської області, навчався у Дніпропетровському художньому училищі та Київському поліграфічному інституті.

У своїй творчості сполучає традиції іконопису, українського народного мистецтва школи Михайла Бойчука та його наступників. Захоплюється історичною тематикою — епохою Трипільської культури, давньоукраїнськими міфами та легендами. Результатом сумісної творчої праці з відомим українським поетом Ігорем Ремаруком стала збірка віршів «Діва-Обида», яку було визнано найкращим виданням 2000 року на всеукраїнському конкурсі книги.

У 2004 році відбулася виставка Анатолія Буртового «Чиста криниця» в Українському музеї-архіві ім. Патріарха Йосифа Сліпого у Монреалі за підтримки радіопрограми «Український час». Анатолій Буртовий представляє в Україні інтереси Северина Палидовича, сценічне ім'я Ерко — українського співака із США, який виконує український ліричний шансон. Усі п'ять альбомів Ерка, що вийшли в Україні, проілюстровано роботами Буртового.

Твори Анатолія Буртового знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу.

 

Князєва Світлана Олександрівна — українська актриса. Заслужена артистка України. Світлана Олександрівна народилася в м. Чкаловськ Ленінабадської області в Таджикистані. У 1984 році закінчила Київське естрадно-циркове училище. Нині адміністратор художньо-творчого персоналу кіностудії імені Олександра Довженка.